MİSAFİR BİLGİLENDİRME METNİ

Değerli misafirlerimiz, keyifli ve sağlıklı bir tatil geçirmeniz bizim için her şeyden önemlidir. Sağlık Bakanlığının, Turizm Bakanlığı’nın rehber ve genelgeleri doğrultusunda Covid-19 önlemleri alarak, tesisimizi güvenli bir hale getirdiğimizi belirtmek isteriz.

 • Covid-19 pandemisi kapsamında en iyi önlemin sosyal mesafe olduğunu hepimiz biliyoruz, bunun için lütfen tesisimiz içinde belirlenmiş olan kurallara uyarak mümkün olan her koşulda sosyal mesafenizi koruyunuz.
 • Bulaşı en aza indirgemek için maske takılması gerekmektedir, lütfen tesis içinde bulunan herkesin sağlığı için maske takmaya özen gösteriniz.
 • Tesis sınırları içerisinde Covid 19 önlemleriyle ilgili işaretlemeler ve uyarılar yapılmıştır, sağlıklı bir tatil geçirmeniz için aldığımız bu önlemlere uymaya özen gösteriniz.
 • Genel alanlarda, sizinle birlikte diğer misafirlerimizin de sık temas ettiği yüzeyler olacaktır, sürekli dezenfeksiyonu sağlıyor olsak da teması en aza indirgemenizi rica ederiz.
 • Tesis içinde, sosyal mesafeyi korumak için yaptığımız değişiklikleri (masa ve şezlong düzenlemeleri) dikkate alarak, sosyal mesafenizi korumaya özen gösterebilirsiniz, bu yüzden herhangi bir sorunuzda lütfen Covid-19 konusunda bilinçlendirilmiş ve eğitim almış personelimizden yardım isteyiniz.
 • Etrafınızda panolarda asılı kurallar göreceksiniz, bu panolar Covid-19 önlemleri doğrultusunda Turizm Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın güncellemelerine göre sürekli yenilecektir, lütfen panolarda asılı olan kurallara dikkat ediniz.
 • Tesis içerisinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz dezenfektan üniteleri bulunduruyoruz. Yüzeylere temas etmeniz halinde lütfen ellerinizi yıkayıp dezenfektan kullanmaya dikkat ediniz.
 • Teması en aza indirmek için genel alanlara, outletlerin girişlerine ve outletlerin masalarının üzerine barkod kodları yerleştirdik, telefonunuzdan barkodları okutarak menülere ulaşabilirsiniz.
 • Covid-19 belirtilerinden herhangi birini (ateş, öksürük, nefes alma zorluğu) yaşamanız halinde lütfen odanızdan ayrılmayarak Resepsiyon veya Misafir İlişkileriyle iletişime geçiniz.

Yukarıdaki önlemleri tesisin içinde bulunan herkesin sağlığı için aldığımızı bildirmek isteriz. Tatilinizi ve sağlığınızı bizlere emanet ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GOLDEN BEACH AİLESİ

GUEST INFORMATION

Dear Guests;
It is important for us that you, our valued guests to spend a delightful and healthy holiday. We have implemented and followed legislations published by the Turkish Ministry of Health, Ministry of Tourism and Culture and made our facility much safer and healthier.

 • We are well aware of the fact that, the best precaution during the COVID-19 Pandemic is social distancing. Therefore, we expect you to follow the rules and maintain your social distance at our facility.
 • In order to minimize the risk of contamination, it is very important to wear masks. Hence, we kindly request from you to wear your mask for our other guest’s, our staff and your own health.
 • There are warning signs across our facility, in order to have a healthy holiday, we highly recommend you follow these specified rules.
 • There are surfaces which are exposed to hand contact intensely at common areas. We will be disinfecting them; however, we still request you to minimise your contact to these surfaces.
 • In order to maintain the social distancing, we have re-arranged our facility (table and sunbed settings), so you will be able to preserve your distance to our other guests and staff. If you have any further questions or requests regarding to this topic, please do not hesitate to contact with our trained and aware staff about Covid-19.
 • You will see bulletin boards which shows Covid-19 precautions that has set out updated rules by the Turkish Ministry of Health, Ministry of Tourism and Culture. Please, follow these rules.
 • We have placed disinfectant units which you can find easily throughout the facility. Please, wash and disinfect your hands in case of a contact of common surfaces.
 • In order to minimize the hand contact, we have placed QR Codes at the entrances of our restaurants and outlets. You can scan and download menus and read them via your smart phones.
 • If you experience Covid-19 symptoms (fever, cough, difficulty in breathing), please do not leave your room and contact with our staff from Reception or Guest Relation.

It is important to state that, aforementioned rules have taken in order to protect everyone’s health at our facility. Thank you for trusting us for your holiday and health.

GOLDEN BEACH FAMILY